DYKTANDO SZKOLNE 2026
15 kwietnia piętnastka uczniów z różnych klas stanęła po raz kolejny do rywalizacji o tytuł mistrza ortografii. Jest to dziedzina stanowiąca niełatwy problem, dlatego nie było bezbłędnych prac. Niektórzy uczestniczyli w konkursie po raz kolejny. Tak było w przypadku zwycięzcy, czyli Dominika Pastuchy (3 ew). Na drugim miejscu znalazł się Wiktor Jończyk (3 ms), aRead More



