RAZEM DLA AMELKI

24 maja nasza szkoła wzięła udział w festynie charytatywnym dla Amelki, który odbył się nad zalewem w Antoniowie
Dzięki inicjatywie DJ Gassa czyli Sebastiana Bednarza oraz Karoliny Czarneckiej. We wspólpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Proćwinie „Koniczynka” przygotowaliśmy stoisko ze słodyczami oraz grillem Pozyskaliśmy darczyńców na aukcje, a nawet udało się spieniężyć wytwory twórczości w drewnie. W pracę zaangażowali się uczniowie klas pierwszych pod opieką nauczycieli: Artura Ciszka (współorganizator), Wioletta Banasik, Barbara .Szteleblak, Iwona Mańko.Sękowska, Małgorzata Kowalczyk. Podczas festynu udało się zebrać ponad 45 tysięcy złotych, które będą przeznaczone na kosztowne leczenie i rehabilitację 14-letniej Amelii. Wasze serca są wielkie! Razem możemy wszystko! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym !!!



