• Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA

VI RAJD PROFILAKTYCZNY


2 czerwca grupa młodzieży z klasy 1 fw oraz 1 ms reprezentowała naszą szkołę w rajdzie pieszym odbywającym się pod hasłem: „ Twoje zdrowie – Twój sukces!” w ramach XIX Powiatowych Koneckich Dni Profilaktyki.


W marszu udział wzięli uczniowie i opiekunowie z wszystkich szkół ponadpodstawowych powiatu koneckiego. Rajd pod honorowym patronatem Starosty Koneckiego zgromadził wielu uczestników, którzy aktywnie włączyli się w promowanie zdrowego stylu życia. Głównym celem przedsięwzięcia było bowiem zachęcanie do aktywności fizycznej, propagowanie zdrowych nawyków oraz kształtowanie postaw sprzyjających zdrowiu i bezpieczeństwu. Podczas integracyjnego ogniska, kończącego rajd, uczestnicy mogli odpocząć po pokonanej trasie, wymienić się wrażeniami oraz skosztować pieczonych kiełbasek. Nasi uczniowie maszerowali pod opieką pań, Doroty Różalskiej i Anny Ciaś.

Przejdź do treści