KOLEJNE ZDOBYWANIE PILICY

17 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spływie kajakowym zorganizowanym przez Hufiec Pracy 13-5 w Końskich.
Zobacz więcej

17 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spływie kajakowym zorganizowanym przez Hufiec Pracy 13-5 w Końskich.