RAJD NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada grupa uczniów naszej szkoły, wraz z nauczycielkami Wiolettą Banasik i Lidią Sztanderą, wzięła udział w 28 Rajdzie Niepodległości zorganizowanym przez PTTK Końskie.
Zobacz więcej

9 listopada grupa uczniów naszej szkoły, wraz z nauczycielkami Wiolettą Banasik i Lidią Sztanderą, wzięła udział w 28 Rajdzie Niepodległości zorganizowanym przez PTTK Końskie.

21 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej o puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Końskie, który odbyły się w Stąporkowie

13 i 14 listopada klasa 1 mw realizowała projekt "Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość IV", organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
.

12 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 106 rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczystej akademii przyświecało hasło: "Naród, który traci pamięć, traci sumienie...". Słowo wstępne wygłosił dyrektor Łukasz Misztal, który podkreślił znaczenie tego święta oraz właściwego wykorzystania wolności..

29 października uczennice Justyna Maligłowka i Aleksandra Stachura z 3 fe reprezentowały naszą szkołę w etapie regionalnym XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy pod hasłem „Bezpiecznie od Startu”, który odbył się w Izbie Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach.