POJEDYNEK W KINIE

24 marca uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych i trzecich uczestniczyli w seansie polskiego filmu "Pojedynek", w koneckim kinie Pegaz.
Zobacz więcej

24 marca uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych i trzecich uczestniczyli w seansie polskiego filmu "Pojedynek", w koneckim kinie Pegaz.