PLANOWANIE PRZYSZŁOŚCI ZAWODOWEJ

18 marca gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich, panie Annę Serek i Karolinę Kuletę.
Zobacz więcej

18 marca gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich, panie Annę Serek i Karolinę Kuletę.

12 marca nasi uczniowie wraz z nauczycielami wzięli dziś udział w Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych z gminy Końskie, zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 1 w Końskich, podczas której mieli okazję zaprezentować ofertę edukacyjną naszej placówki.

10 marca uczniowie naszej szkoły Mateusz Wójcik wraz z modelką Pauliną Trojak oraz Małgorzata Borowska z modelką Katarzyną Smyką wzięli udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim o Statuetkę Starosty Tomaszowskiego „Bitwa o włos”.

11 marca z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akademia, poświęcona kobietom właśnie. Jedną z części był konkurs wzorowany na teleturnieju „Jaka to melodia?”.

11 marca nasi uczniowie mięli okazję spotkać się z panią Martą Wrzeszcz-Piątkowską, dietetykiem ze Szpitala św. Łukasza w Końskich.