• Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA

ŚWIĘTO NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY




10 października uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej uroczystą akademią. Na początku dyrektor złożył życzenia swoim pracownikom oraz przekazał życzenia od starosty koneckiego, Grzegorza Pieca.

Następnie wręczył nauczycielom nagrody, jubileuszową oraz za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Kolejnym ważnym punktem uroczystości było ślubowanie klas pierwszych. Czterej uczniowie w imieniu wszystkich pierwszaków przyrzekali m.in. godnie repezentować szkołę i solidnie sie uczyć. W ten symboliczny sposób stali się pełnoprawnymi członkami nasze szkolnej społeczności. W poczcie sztandarowym wystąpili, debiutujący jako sztandarowy – Mikołaj Rynkiewicz (2 bw), któremu towarzyszyły Amelia Kuleta i Milena Salicka (2 fw). Uczniowie róznych klas zaprezentowali część artystyczną dedykowaną nauczycielom i

pracownikom. Wystapili w niej: Wiktoria Buczyńska i Julia Bielecka (3 fsw), Maja Łosiak (3 mp), Igor Młodziński (3 bw), Artur Basiak, Arek Nowak, Filip Smyka i Krystian Szczepanik (2 ew), Franek Kowalczyk i Wiktor Kabała (1 mw), Dawid Kania (2 ms), Kamil Poszalski i Żaneta Pazera (2 fw), a także, jako modelki-uczennice fryzjerstwa: Żaneta Pazera i Katarzyna Smyka (2 fw), Aleksandra Stachura (3 fsw). O stronę dźwiękową zadbali uczniowie Kacper Antosik, Filip Smyka i Dominik Pastucha (2 ew), a nad całością czuwały panie: Edyta Kuleta, Małgorzata Miler, Barbara Szteleblak.

Przejdź do treści