• Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA

NASI WŚRÓD NAJLEPSZYCH UCZNIÓW ZE SZKÓŁ ŚREDNICH W POWIECIE KONECKIM

18 czerwca dwójka naszych uczniów ( Gabrysia Blok z 3 fsw oraz Kamil Stefański z 3 mb) wzięła udział w uroczystym wręczeniu nagród dla najlepszych uczniów ze szkół średnich w powiecie koneckim, która odbyła się w starostwie powiatowym w Końskich.

Odebrali podziękowania od wicestarosty koneckiego Jarosława Staciwy i członka zarządu powiatu Dariusza Banasika za wyniki w nauce oraz działalność na terenie szkoły, a także poza nią. Nasi znaleźli się wśród czternastu wyróżnionych uczniów. Każdego z nich przedstawiali dyrektorzy poszczególnych szkół. Ze wszystkich placówek zostali wytypowani laureaci nagrody dyrektora w kwocie tysiąca złotych oraz wyróżnienia za działalność na rzecz szkoły.

WIELKIE GRATULACJE !!!

Skip to content