• Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA

I RAJD, I STRZELANIE

10 maja uczniowie klasy I fsw wzięli udział w rajdzie na strzelnicę sportową „Kaliber 44”, która znajduje sie na Baryczy.

W ramach lekcji z przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa uczniowie realizowali treści programowe, doskonaląc swoje umiejętności strzeleckie. W czasie zajęć, odwiedzili grupę, komendant Hufca Pracy 13-5 Końskie pani Monika Jedynak oraz dyrektor naszej szkoły pan Łukasz Misztal. Ostatnim punktem wyprawy była wspólna realizacja menu ogniskowego, czyli pieczenie kiełbasek i pianek. Wychowawczynię panią Małgorzatę Kowalczyk w opiece nad młodzieżą wspierali, panie Weronika Salata oraz przedstawicielka Hufca Pracy, Izabella Duda oraz pan Artur Ciszek.

Skip to content