• Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

23 – 25 kwietnia na Stadionie OSiR w Końskich odbywał się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Koneckiego. Jego organizatorem była nasza szkoła.

Na boisku przy ulicy Południowej w Końskich swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie z Zespołów Szkół Ponadpodstawowych nr 1, 2, 3 w Końskich, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie, I i II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich.

Drużyny były podzielone na dwie grupy. W grupie A znalazły się zespoły: ZSP nr 2, ZSP nr 3 oraz I LO, a w grupie B – II LO, ZSP nr 1 oraz ZSP Stąporków. Do półfinałów przeszły I LO, ZSP nr 3, II LO i ZSP nr 1. Mecz finałowy rozegrały drużyny z I LO i ZSP nr 1, który zakończył się zwycięstwem Starego Ogólniaka. Na trzecim miejscu znalazł się zespół Nowego Ogólniaka. Puchary i dyplomy najlepszym drużynom wręczył starosta Grzegorz Piec.

Nasza reprezentacja rozegrała dwa czterdziesto minutowe mecze, z I LO oraz ZSP 3 i nie wyszła z grupy, ale rozegrała dobre spotkania. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kacper Czeczot (2 mp), Adam Juszyński (2 mp), Arkadiusz Nowak (1 ew), Kamil Biskupski (2 bw), Damian Biskupski (3 mb), Wychowałek Kacper (2 bw), Jakub Lis (2 mp), Konrad Tuzin (2 bw), Dawid Górecki (2 mp), Kamil Stefański (3 mb), Maciej Basiak (3 mb), Krystian Cabaj (3 mb), Adam Pluta (3 mb), Piotr Baliński (2 fe), Kacper Wosiński (2 fe), Emil Błoński (3 fsw), Jakub Jach (2 mp)

Aż miło było popatrzeć, jak dorosła młodzież przeżywała powrót do czasów szkolnych i z wielką radością ganiała za piłką. 🙂

Organizatorem wydarzenia byli nauczyciele wychowania fizycznego, panowie Artur Ciszek i Sławomir Ferencz. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Końskich.

Skip to content