• Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Końskich

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 2 IM. GEN. ANTONIEGO PIWOWARCZYKA

KOLEJNY SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW

23 kwietnia uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces, zajmując II miejsce w Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Obronnych w Jędrzejowie, reprezentując OHP Końskie.

Zmierzyli się w 7 konkurencjach: bieg na 100 m, na 400 m, skok w dal z miejsca i z rozbiegu, rzut piłeczką palantową oraz piłką lekarską, strzelanie z wiatrówki, a takze test wiedzy historycznej. Oprócz sukcesu drużynowego, uczniowie odnieśli także sukcesy indywidualne w różnych konkurencjach. Mateusz Sinkiewicz (3 mb) zajął I miejsce w biegu na 100 m, III – w biegu na 400 m, III – rzut piłką lekarską oraz III – w strzelaniu z wiatrówki . Mateusz Maligłówka (2 mp) wywalczył I miejsce w strzelaniu z wiatrówki, a Oliwia Kuleta (2 fe) I miejsce w skoku w dal z rozbiegu, I – w rzucie piłeczką palantową, II – w rzucie piłką lekarską i II – w skoku w dal z miejsca. Serdecznie dziękujemy naszym sportowcom za duże zaangażowanie i zdrową rywalizację. Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych osiągnięć. Uczniów do zawodów przygotował pan Artur Ciszek.

Skip to content