KOLEJNE ZDOBYWANIE PILICY

17 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spływie kajakowym zorganizowanym przez Hufiec Pracy 13-5 w Końskich.
Uczestnicy w promieniach słońca pokonali trasę prowadzącą odcinkiem rzeki Pilicy ze Spały do Inowłodza. Po zakończeniu spływu na uczestników czekało ognisko, kiełbaski, napoje oraz inne pyszności. Tym razem, wszyscy wyłącznie pływali kajakami, bez bliższego kontaktu z wodami Pilicy. Współorganizatorami wyjazdu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Artur Ciszek oraz Sławomir Ferencz. Opiekę sprawowały także wychowawczynie Hufca.


