ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/25 ZA NAMI

2 września w promieniach palącego słońca rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Spotkaliśmy się w szerokim gronie, gości (wicestarosty Jarosława Staciwy oraz komendant HP w Końskich pani Moniki Jedynak), rodziców, uczniów, dyrekcji i nauczycieli. Nowy rok szkolny 2024/2025 otworzył oficjalnie dyrektor Łukasz Misztal, życząc uczniom powodzenia w nauce. Słowa otuchy w imieniu starosty koneckiego pana Grzegorza Pieca przekazał młodzieży jego zastępca, pan Jarosław Staciwa, który wręczył także nagrodę jubileuszową Dyrektorowi naszej Szkoły. Nauczyciele również otrzymali nagrody za wieloletnią pracę. Oczywiście, tego dnia najważniejsi i najbardziej zestresowani byli uczniowie klasy pierwszej, którymi troskliwie zaopiekował się wychowawca pan Sławomir Ferencz. Wszystkim życzymy sukcesów !!!