SUKCES NA WOJEWÓDZKIM ETAPIE KONKURSU OHP „SPRAWNY W ZAWODZIE 2024”

12 kwietnia nasi uczniowie odnieśli sukces na Wojewódzkim Ogólnopolskim Konkursie OHP „Sprawny w zawodzie”. Rywalizowali w zawodach mechanik pojazdów samochodowych oraz fryzjer. Musieli także wykazać się znajomością zasad bezpieczeństwa, higieny i prawa pracy.

Nasi uczestnicy przygotowywali się do konkursu pod okiem swoich pracodawców, wychowawców OHP oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych. Zadanie konkursowe, tradycyjnie, składało się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Nasza uczennica, Gabrysia Blok (3 fsw) zajęła 1 miejsce w zawodzie fryzjer, a Kacper Jańczyk (3 mb) – 3 miejsce w zawodzie mechanik. W związku ze zwycięstwem Gabrysia weźmie udział w finale konkursu, który odbędzie się w połowie maja, w Gołdapi. Gratulujemy sukcesu i życzymy udanego startu w etapie ogólnopolskim!!!