Prawa człowieka

prawa człowieka

7 grudnia, w związku z obchodzonym 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, uczniowie wysłuchali prelekcji „Prawa człowieka, prawa dziecka”, którą przedstawili Katarzyna Korzeniowska (2bw) oraz Mateusz Maligłówka (2mp). Dzień później, 8 grudnia odbył się quiz dla uczniów klas pierwszych i drugich. Wzięli w nim przedstawiciele klas: 1ms, 2mp, 2fe. Pierwsze miejsce zajął Kacper Batóg (2mp), drugie – Konrad Goździk (1 ms), a trzecie – Kacper Słowik (2mp). Zwycięzcy otrzymali dyplomyy i nagrody. Tablica informacyjna dotycząca praw człowieka jest dostępna dla uczniów w grudniu i styczniu. Wydarzenie zorganizowały panie Lidia Sztandera i Dorota Różalska.