Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września na boisku szkolnym zgromadzili się uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2023/2024.

W tym ważnym momencie towarzyszyli nam goście, pani komendant HP w Końskich pani Monika Jedynak oraz pan Marian Wikiera, naczelnik Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego w Końskich. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły. Następnie dyrektor Łukasz Misztal powitał wszystkich, a szczególnie blisko stu nowych uczniów klas pierwszych. Odczytał także list od ministra edukacji i nauki skierowany do dzieci i młodzieży. Słowa wsparcia dla uczniów przekazał także w imieniu starosty Grzegorza Pieca, pan Marian Wikiera. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły, młodzież klas drugich i trzecich rozeszła się do sal, a pierwszaki zostały przekazane pod skrzydła swoich wychowawców.