„Bezpiecznie od startu” – sukces regionalny

25 października dwoje uczniów, Weronika Dzierzgwa (3 fsw) i Mikołaj Szmidl (3 mb) z naszej szkoły wystartowało w finale Etapu Regionalnego XXI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy „Bezpiecznie od Startu” dla uczniów zakładów rzemieślniczych.

W konkursie wzięło udział 19 uczniów szkół branżowych. Konkurs składał sie z dwóch częsci – pisemnej dotyczącej pytań z zakresu bhp i pp oraz części ustnej. Do etapu ogólnopolskiego przeszły dwie osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki. Drugie miejsce i wartościowe nagrody rzeczowe wywalczyła nasza uczennica Weronika Dzierzgwa. Teraz czeka ją finał konkursu w Warszawie, który odbędzie się 5 grudnia. Opiekunem była pani Wioletta Banasik. GRATULUJEMY!